Asya’ nın Kilidi Türkiye

     Bölücü terör örgütü PKK’ nın elebaşısı Abdullah Öcalan, idama mahkum ediliyor; ama AB Uyum Yasaları yüzünden asılamıyor. Sorgusunda şöyle diyor Öcalan: “Şeyh Sait’ in devamıydım, kullanıldım.” Bu cümle sanırım her şeyi özetliyor. Ve devam ediyor bebek katili: “… bunu birtek ben söylemiyorum, zaten kullanıldım. Kullanılmanın en çarpıcı örneği benim durumum. Nereden nereye gelindiği ortada.”

     İngilizlerle Lozan’ da Musul meselesi görüşülürken Şeyh Sait çıkmıştı ortaya. Fransızlarla Hatay görüşmesinde Dersim İsyanı… Ordumuz Kıbrıs’ taki zulme dur dediğinde ASALA katliamı… Ve PKK, Güneydoğu Anadolu Projesi’ yle suyun ve bölgenin kontrolünü ele geçireceğimizde ortaya çıkıyor.

     Büyük Ortadoğu Projesi, Sevr’ in izlerini taşıyan bir oyun.

     Ilımlı İslam politikasıyla Türk halkının inanışlarının zedelenmesi.

    Graham E. Fuller (ABD Merkezi Haberlama Teşkilatı’nın [CIA] eski Milli Haberlama Konseyi [İngilizce:National Intelligence Council] yardımcı başkanı), Türkiye’ nin laiklikten vazgeçmesi ve tarikatlere izin vermesi gerektiğini nasihat ediyor bizlere.

     1995′ e kadar Amerika karşıtı olan Fethullah Gülen, 1995′ ten sonra Amerika yandaşı oluyor hatta ona göre Amerika’ dan habersiz iş yapılamaz. Bu hareketi, Amerika elbette ödüllendiriyor ve Gülen Amerika’ da “ılımlı İslam” elçisi seçilip Papa’ yla görüştürülüyor.

     Bunlar olurken Türkiye’ de gizli bir mali kriz.

     AB oyunu sayesinde Batı; demokrasi oyunuyla bölücülük, insan hakları namına gericilik, dinler arası diyalog diyerek misyonerlik, çevrecilik adına da suyumuzu ele geçirme operasyonu yapıyor ve bir Kürt devletinin kültürünü yaratmak için televizyonlar açıyor, yeni bir Kürtçe icat ediyor.

     Lord Curzon, Lozan’ da Musul-Kerkük meselesi görüşülürken Kürtleri kastederek şöyle diyor: “Ben onlara bir alfabe verdiğim gün görürsünüz.”

     Asya’ nın kilidi Türkiye’ yi kırmak için ne gerekirse yapılmalı!

     Bill Clinton: “20. yüzyılın ilk 50 yılını Türkiye belirledi. 21. yüzyılın ilk 50 yılı da Türkiye’ nin alacağı doğrultuda şekillenecek.”

     Hillary Clinton (ABD Dışişleri Bakanı); Türkiye’ nin limanlarını istiyor; Fener Rum Patriği ekümenik olsun, diyor; Kürt devletine hâmilik yapın, Ermenistan’ la bir bütün olun, diyor.

     Mustafa Kemal Atatürk: “Ulusal mücadelenin amacı, tam bağımsızlıktır; tam bağımsızlık ancak mali bağımsızlıkla gerçekleştirilir.”

     Peki, mali bağımsızlığımız yani aslında tam bağımsızlığımız ne durumda?

Kaynakça: http://www.youtube.com/watch?v=nbXzEutTUx4